Клопотання №199 від 18.12.20 про потреби школи при складанні бюджету на 2021 рік.doc

Н А К А З

№ 351 від 08.11.2018 року
"Про посилення охорони освітніх закладів і
здобувачів освіти Святошинського району
під час освітнього процесу"

На виконання наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01.11.2018 № 658 «Про посилення охорони навчальних закладів та здобувачів освіти під час освітнього процесу», з метою забезпечення охорони закладів освіти та безпечного перебування учасників освітнього процесу в закладах і установах освіти Святошинського району

Н А К А З У Ю:

1.Керівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти (усіх форм власності):

1.1.Посилити контроль за охороною освітнього закладу.

1.2.Переглянути та внести зміни до Правил внутрішнього розпорядку закладів освіти, в яких визначити режим роботи закладу, обов’язки працівників закладу, порядок відвідування та умови перебування батьків здобувачів освіти та сторонніх осіб під час освітнього процесу в приміщенні й на території закладу освіти та інші вимоги щодо безпечного перебування учасників освітнього процесу.

1.3.Забезпечити своєчасне проходження медичних оглядів працівниками закладів освіти.

1.4.Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з учасниками освітнього процесу, батьківською громадськістю щодо доцільності обмеження доступу до освітнього закладу.

1.5.Розробити та затвердити:

1.5.1.Функціональні обов'язки сторожа з урахуванням вимог наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2004 року №336 «Про затвердження Випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності» (зразок додається).

1.5.2.Функціональні обов'язки вахтера (вартового), технічного працівника та чергового адміністратора закладу освіти.

1.6.Покласти відповідальність за захист життя та здоров’я здобувачів освіти під час освітнього процесу від будь-яких форм фізичного та психічного насильства, приниження честі та гідності, дискримінації за будь-якою ознакою, пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю здобувачам освіти, на педагогічних працівників закладів освіти.

1.7.Інформацію довести до відома всіх учасників освітнього процесу та розмістити її на дошці оголошень, веб-сайті кожного закладу освіти.

2. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії управління освіти, молоді та спорту Т.Бондарчук:

2.1.Проаналізувати штатні розписи закладів освіти щодо наявних ставок сторожів та визначитись з їх чисельністю, відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 11.05.2004 № 105 «Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації» .

2.2.За результатами надати інформацію в Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у визначений термін.

2.3.Надати пропозиції у Святошинську районну в місті Києві державну адміністрацію щодо виділення коштів на фінансування швидкісного Інтернету для забезпечення роботи систем відеоспостереження в закладах освіти.

3.Відповідальність за виконання цього наказу покласти на директорів закладів освіти району.

4.Контроль за виконанням наказу покласти на начальників відділів Л.Голованенко, Н.Ніколаєнко, завідувача сектором з питань позашкільної освіти Л.Ревуцьку, в.о. завідувача сектором з питань дошкільної освіти Л.Зражевську, головного бухгалтера Т.Бондарчук та головного спеціаліста Л.Васильченко згідно функціональних обов’язків.

Начальник Юрій ДУБОВЕЦЬКИЙ

5 травня 2018 року Міністерство юстиції погодило Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів. Завантажити документ та ознайомитися з ним можна за посиланням:

Наказ Департамента освіти і науки України від 22.02.2019 р. № 50«Про прийом дітей до 1 класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2019 році»:

Ознайомитися з відповідями на найпоширеніші запитання щодо правил зарахування дітей, можна за посиланням:

або